Dámský krátký neopren

Obchůdků, kde si lze koupit potápěčskou výbavu není mnoho. Zaměřím se zde na krátké neoprenky pro ženy určené spíše do teplých vod. Lze s nimi v pohodě plavat i v bazénu, pokud je Vám v bazénu zima… Doporučuji je obléknout přímo na jednodílné plavky. Neoprenek mohou je ocenit i trenéři plavání jsou-li s dětmi či lidmi ve vodě. Ten, komu bývá ve vodě zima, tak s ním v bazénu bude v tepelné pohodě.

Neoprenek doporučuji i pro začátečníky neplavce – neopren lehce nadnáší a zafunguje tím pádem podobně jako malá destička či pásek kolem těla. Jeho účinek nadnášení si ani moc neuvědomíte a nadnáší pěkně rovnoměrně ze středu těla. Jen je třeba dát pozor, že jakmile si zvyknete na plavání v neoprenu a náhle neopren odložíte, tak si budete připadat ve vodě těžší a můžete být pak trochu nemile překvapeni. Ale není to zas takový rozdíl :). Prostě v neoprenu se plave snáze.

Neopren musí sedět těsně na tělo. Platí pravidlo, že když se do něj narvete a je to jen tak tak, že jste se do něj vešli a dopnuli ho, tak je velikost vybraná správně. On se stejně časem vytáhne podle Vaší postavy… Nikomu ho nepůjčujte, on by se Vám akorát roztáhl na cizí velikost těla.

Decathlon

Cenově dostupný neoprenek do teplých vod firmy Decathlon s obchodem např. v Praze na Černém mostě:

Nabídka Decathlonu je cenově dostupná a výhodná. Doporučuji a mám ozkoušeno.

Agama

Firma Agama je sice ze Zlína, ale je ochotna cca jednou za měsíc Vám zboží, o které byste měli zájem, dovézt do Prahy. Z jejich nabídky vybírám neoprenový dámský short Agama TROPIC Superstretch 3 mm.

Olson

Firmu Olson najdeme v Praze v Holešovicích a v Průhonicích. V nabídce mají krátký neopren HYBRID Shorty Scubapro dámský.

Divers Direct

Divers Direct najdeme na Praze 6. Nabídku mají širokou, neoprenům je věnována celá kategorie dámské krátké obleky.

Heuréka

Další nabídku zboží najdeme např. na Heuréce s odkazy na dámské krátké neopreny

Přeji příjemné nakupování.

Author: Jitka Vachtová

Věnuji se plavání a pro zájemce nabízím individuální výuku a tréninky plavání pro dospělé v bazénu Šutka na Praze 8.